Розклад уроків по Куянівському НВК на 2016- 2017 н. р.
|
|
Розклад гурткової, позаурочної та індивідуальної зайнятості учнів Куянівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» у 2016- 2017 н. р.
№ |
Назва гуртка |
Напрямок |
К-сть учнів |
Дні занять |
Час занять |
Місце проведення |
Керівник |
Прим. |
|||||||||||||||
ГУРТКИ |
|||||||||||||||||||||||
1 |
Фантазія |
Художньо-естетичний
|
10 |
вівторок |
15.00 |
К-т географії |
Дударєва С.В. |
Платн. 1 год. |
|||||||||||||||
2 |
Християнська етика |
гуманітарний |
9 |
2,4 п'ятниця |
14.00 |
к-т 3 класу |
Черевань О.А. |
|
|||||||||||||||
3
|
Юні екскурсоводи |
Туристсько - краєзнавчий
|
10
|
вівторок |
14.50 |
Музей
|
Шелеміна С.М. |
Платн. 1 год. |
|||||||||||||||
4 |
Сувенірчик |
Науково-технічний |
8 |
2,4 четвер |
14.00 |
К-т 2 класу |
Білоног О.Є. |
|
|||||||||||||||
5 |
Клуб "Олена" |
Турисько-краєзнавчий |
10 |
2,4 четвер |
15.00 |
спортзал |
Дудченко В.В. |
|
|||||||||||||||
6 |
Художня культура в контексті світової л-ри |
Історико-філологічний |
8 |
1,3 вівторок |
14.50 |
К-т світової л-ри |
Крившенко Т.К. |
|
|||||||||||||||
7 |
Початкове моделювання |
Науково-технічний |
8 |
1,3 вівторок |
14.50 |
К-т труд. навчання |
Шокун І.В. |
|
|||||||||||||||
8 |
Фізика дивовожного |
Дослідницько-експериментальний |
7 |
1,3 вівторок |
14.50 |
К-т фізики |
Турчин О.М. |
|
|||||||||||||||
9 |
Фольклор та етнографія України |
Дослідницько-експериментальний |
10 |
1,3 п'ятниця |
14.50 |
К-т укр. мови № 1 |
Шинкаренко Н.М. |
|
|||||||||||||||
10 |
Основи біології |
Еколого-натуралістич ний |
8 |
1,3 четвер |
14.50 |
К-т біології |
Чикирнєєва К.М. |
|
|||||||||||||||
11 |
Поетика |
Художньо-естетичний |
6 |
2,4 понеділок |
14.00 |
К-т 4 класу |
Смальченко Н.В. |
|
|||||||||||||||
12 |
Права дитини |
Соціально-гуманітарний |
7 |
1,3 четвер |
14.00 |
К-т 1 класу |
Ховзун О.В. |
|
|||||||||||||||
13 |
Клуб "Аерос" |
науково-технічний |
30 |
понеділок-субота |
згідно розкладу |
майстерня |
Ващенко Ю.С. |
|
|||||||||||||||
14 |
Клуб "Гарт" |
спортивний |
10 |
понеділок-субота |
згідно розкладу |
спортзал |
Дудченко В.В.
|
||||||||||||||||
ПОЗАУРОЧНІ ЗАНЯТТЯ |
|||||||||||||||||||||||
1 |
Гурток футболу |
Спортивний |
40 |
понеділок-субота |
згідно розкладу |
Стадіон, спортзал |
Тарасенко О.С. |
|
|||||||||||||||
2 |
Гурток волейболу |
Спортивний |
30 |
понеділок- субота |
згідно розкладу |
Стадіон, спортзал |
Тарасенко О.С. |
Платн 8 год. |
|||||||||||||||
3 |
Євроклуб |
Гуманітарний |
8 |
1,3 понеділок |
14.50 |
К-т іноземн. мови |
Горкуша О.М. |
|
|||||||||||||||
4 |
Філіал музичної школи |
Музичний |
5 |
понеділок – п’ятниця |
Згідно розкл. індивід. занять |
Резерв- ний каб. |
Цимбал О.О., Великодна Т.В. |
|
|||||||||||||||
5 |
Клуб вихідного дня |
Соціально-реабілітацій ний |
|
Субота Канікулярний час |
9.00-13.00 |
Кабінети НВК |
Дудченко Н.О. |
|
|||||||||||||||
ГОДИНИ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА |
|||||||||||||||||||||||
1 2 3 4 5 6 7 |
Чикирнєєва К.М. ШинкаренкоН.М Горкуша О.М. Шокун І.В. Шелеміна С.М. Дударєва С.В. Турчин О.М.
|
7 кл. 8 кл. 9 кл. 10 кл. 11 кл. 5 кл. 6 кл. |
8 6 8 6 8 13 5 |
вівторок середа четвер п'ятниця п'ятниця вівторок п'ятниця |
7 урок 7 урок 7 урок 7 урок 7 урок 7 урок 7 урок |
Класні кімнати |
|
|
|||||||||||||||
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ |
|||||||||||||||||||||||
1 |
Історія |
5-11 кл |
|
середа |
7 урок |
|
Шелеміна С.М |
|
|||||||||||||||
2 |
Українська мова |
6,9,10 кл
11кл
8,9 кл |
|
середа
середа
понеділок |
0 урок
7 урок |
|
Педань І.О. Пономаренко С. В. Шинкаренко Н.М. |
|
|||||||||||||||
3 |
Математика
|
11 кл
11 клас
8,9 клас |
|
вівторок середа четвер |
0 урок 0 урок 7 урок |
|
Турчин О.М. Шокун І.В. Шинкаренко Н.М. |
|
|||||||||||||||
4 |
Біологія |
9-11 кл. |
|
|
7 урок |
|
Чикирнєєва К.М. |
|
|||||||||||||||
5 |
Інформатика
|
5-11 кл |
|
п’ятниця |
7 урок |
|
Шинкаренко Н.М. |
|